Pogaduchy

W stylu retro zakochani, w stylu retro zaczytani…

Opublikowano w kategorii - Blog oraz Decoupage dnia 11 września 2013 0 komentarz(y/e) Retro kochankowie.

Tak piękny deszczowy dzień najlepiej spędza się z książką. A jak jest dobra książka, to fajnie jest mieć do niej zakładkę, a nie tak, jak ostatnio widziałam u mojej przyjaciółki, zaznaczać miejsce czytania papierem toaletowym. Tak, mnie też trudno w to uwierzyć, nazwiska nie wymieniam :-). Na szczęście dla niej, ostatnio opętało mnie wręcz szaleństwo tworzenia zakładek, a że uwielbiam tematy retro, produktów w tym klimacie jest najwięcej. Pokażę Wam dzisiaj cztery z nich, te które są gotowe. Kolejne, jak się do końca wykleją, wyschną, bądź wykończą…

Oto dwie wersje zakładki „Retro bratki”. Jedna z nich wykończona jest obustronnie, w górnym rogu, frywolitką z cyrkonią w koszyczku, druga – brązowymi, drewnianymi koralikami.

A ta była właśnie dla Pani od papieru toaletowego, zakładka w stylu vintage, z jednym z jej ulubionych cytatów. Wykończyłam ją, zawieszając maleńki kluczyk z cyrkonią i koraliki.

Retro kochankowie

Ostatnia z motywem ptaszków, delikatnie przyciemniana bitumem, z dużą zawieszką w kolorze starego złota. Zawieszka z kaboszonem jest również mojego autorstwa.

Retro ptaszki

Tył zakładki oraz zbliżenie zawieszki – poniżej.

Retro ptaszki

Retro ptaszki

Zostaw swój komentarz